Těrlický okruh

Sezóna 2011

Těrlický okruh 2011 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5644":
kurian
Ano, to máte pravdu :-(
Download reimage repair crack
inveterate
Mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi PM, mluvit. :-)
rychla online pujcka na ucet
Verča
Děkujeme za závody organizátorům, dále všem místním lidem kterým nevadí, že jsou na jeden víkend v roce omezení a podporují tak tuto velkou akci. Adrian závodil dvacet let a za ta léta on sám přišel o mnoho kamarádů závodníků v Irsku. Těrlicko je bezpečná trať, ale jak je vidět, stačí blbě spadnout a může to být fatální i pro tak dobrého závodníka jak Adrian byl. Ještěže většina rodin Irů si nepřeje i po takové události aby byly závody zrušeny ale spíše naopak. Oraginzátoři určitě neneseou odpovědnost, protože všichni to jedeme na vlastní riziko o kterém víme. Mějte se a doufám opět příští rok!
http://www.youtube.com/watch?v=MHYbPsCn8ZY
Pavel
Jsem pravidelný

m návštěvníkem závodů v Těrlicku.Potěšující je že můžeme sledovat vzestupnou tendenci kvality u všech aspektů se závodem souvisejících-zabezpečení tratě,organizace,počet a kvalita závodníků,počet a kvalita stánků s pivem....Potěšil taky live přenos na webovkách,zejména mojeho bráchu na dovolené v zahraničí.Snad jen začátek páteční prezentace motorek a jezdců na náměstí v Havířově mohl být později,protože ve 14.hodin se sešlo málo lidí a po tréninku jsem na webu nenašel výsledky.Těším se na příští rok.Adriana jeho rodiny a přátel mi je upřímě líto.
Roman - Česil
Děkuji za super závody a tentokráte i poděkování traťvým maršálům- nebyla tam žádná chybka oproti minulým létům - šikany u Stadionu.

Hodně jsem se těšil na Iry a hlavně na Adriana, kterého jsem měl možnost vidět v závodech Irského mistrovství jak i TT.Velká škoda tohoto skvělého závodníka, ale i takové tragédie se stávají.

Pro ty co tady plkají jaké to jsou morbidní závody- běžte do p....e.

Těším se na příští ročník a pokud bude takhle skvěle obsazený a zorganizovaný, nebude to mít chybu.

Roman-Česil.
91
velke podekovani organizatorum akce !!trat perfektne zabezpecena bohuzel to co se stalo se stane i na motodromu v brne nebo jinde na svete!! jeste jednou velke diky a drzte se
Karelll888
Taky bych chtěl poděkovat všem závodníkům a organizátorům za krásné závody.Snad jen ta tragická údalost se závodníkem Adrianem McFarlanda. Velké mínus máme, že Havířovská nemocnice moc proslavená není.Proč nepřevezli zraněného do fakultky do Ostravy, to mi není vůbec jasné?A tohle se vůbec nikdy nedovíme.Tam by měl určitě většší šanci na přežití.
____________________________
Karel
IVOŠ
Chtěl bych zde poděkovat všem organizátorům,traťovým komisařům a všem co připravili takto kvalitní závod,jehož jsem byl přímým účastníkem.Myslím,že tento nelehký úkol zvládli velmi dobře.Adriana je mi líto.smiley
pametnik
vsichni, kteri nechali zivot na nasem okruhu byli fantasticti chlapi, tak je prosim nechte na pokoji, cest jejich pamatce
hmm
stejnak všichni jednou umřem a umřel aspon stim co ho nejvic bavilo tak ho uz nechte napokoji RIP Adriane
Linda
Prosim vas muze mi nekdo rict kde presne se to stalo? Diky ( v jake casti trate)
Vždycky se najde někdo,kdo musí vše kritizovat,že?

Souhlasím s Bubrakem,je to jejich svobodná volba jestli si na tu mašinu sednout a budou riskovat svůj život.....Je to tragédie to ano,alr myslím si,že s tím do toho taky všichni jdou....Jsem ráda,že tady ty závody jsou,je to pěkná podívaná :-)))
Bubrak ZX10R
Karle, kdyz nevite o co jde, tak to nekomentujte, jste velice trapny. I manzelka toho mrtveho Ira prohlasila, ze jeho manzel by si pral, aby zavody pokracovaly. Vubec nic nevite o hodnotach, ktere ti lide uznavaji a jak se k riziku staveji. Vsem to stoji za to, tak jim to nechte, krom toho je to divacky velice atraktivni podivana, ktera nema ve svete obdoby.
Bubrak ZX10R
oprava: "jeji manzel"
Paní Zuzano je Vám to málo ???
Tragické havárie na Těrlickém okruhu

Okruh patří mezi nejrychlejší přírodní tratě. V minulosti se stalo celkem šest tragických nehod, při kterých vždy zemřeli závodníci. V letech 1973 a 1975 zahynuli Němci Karl Heinz Ewig a Hans Rudolph, v roce 1979 Čech Jaroslav Franc a Němec Harald Johler, v roce 1982 Olaf Zingel z tehdejší Německé demokratické republiky. Poslední tragédie se odehrála v roce 1987 a skončila smrtí Angličana Louise Withe. Sobotní úmrtí Ira Adriana McFarlanda je tak v pořadí sedmým křížkem.

Zuzana
Je to svobodná volba jezdců, zda pojedou, nikdo za to vinu nenese idiote Karle!!! smiley Je to smutné, ale bohužel se to stává! A co se motorek týká, tak ne jen v závodech!!!

Karel
"Je to svobodná volba jezdců, zda pojedou, nikdo za to vinu nenese idiote Karle!"

Zuzano když se Vaše dítě rozhodne skočit z mostu take budete říkat , že to je svobodná vůle dítěte?
Paní Zuzano gladiatorské hry byli také v pořádku že!!!!!
Karel
Paní Jano paní Zuzano budete stejně mluvit jak bude mrtev Váš syn ??? Nadávaní Vám jde opravdu dobře Jak se asi cítí matka toho ira ???
Karel
Kolik životů potřebujete ???? Vaše rozkoš cizí smrt!!!!!
http://sport.idnes.cz/motocyklovy-zavod-v-havirove-neprezil-po-padu-jezdec-z-irska-ptn-/motorsport.aspx?c=A110828_001118_motorsport_mah
Karel
Pro Vas kteří tomu fandíte Vy jste upíři kteří potřebujete pro svoji zábavu krev !!!!!
Vinu nese organizátor!!!!!

1  
2  

 
Děkujeme všem, kteří nás navštívili a těšíme se, že naše projekty podpoříte.